کشف سه گونه نو از سرکه پاشان غول پیکر!، عکس

به گزارش وبلاگ وردپرس، سرکه پاش نام عنکبوت های عجیب و غریبی است که به خاطر اسید قوی که از خود ترشح می نماید و بوی سرکه مانندی دارد؛ اینگونه نام گذاری شده است. اکنون، سه عضو به قبیله سرکه پاش ها پیوسته اند.

کشف سه گونه نو از سرکه پاشان غول پیکر!، عکس

به گزارش خبرگزاری وبلاگ وردپرس ، نویسنده این مطاله گفت: این یافته های اخیر به ما نشان می دهد که تنوع این حیوان شگفت انگیز ممکن است حداقل در آمریکای شمالی دست کم گرفته شده باشد. اهمیت مجموعه های بیولوژیکی را می توان در این مطالعه درک کرد زیرا در شرح یکی از گونه ها می توان از سوابق موزه ای، محلی در استان چیاپاس مکزیک در سال 1940 استفاده کرد. این منطقه در طول زمان دستخوش تغییرات زیادی شده است که بیشتر مربوط به جنگل زدایی است که یافتن نمونه های زنده Mastigoproctus yalchanchak را در سفرهای کاوشی اخیر برای ما سخت نموده است.

سه گونه تازه وارد علم شگفت انگیز بودند زیرا مدت ها تصور می شد که تنها یک گونه از Mastigoproctus در آمریکای شمالی وجود داشته باشد. این محقق اضافه کرد: آنچه پیدا شد ما را به این فکر فرومی برد که مکزیک یک نقطه مهم برای گونه های عنکبوتی از راسته Thelyphonida، به ویژه گونه هایی از جنس Mastigoproctus است.

بینش نو در خصوص این سرکه پاش ها که به عقرب های شلاقی نیز معروف هستند، از اهمیت حیاتی برخوردار است؛ آنها شکارچیان مهیبی هستند که از هر چیزی که می توانند تغذیه می نمایند، از جمله حیوانات مهره دار کوچک!

منبع: iflscience

  • این موجود عجیب ترکیبی از ماهی، میمون و یک خزنده است!/ عکس

  • چشم مار در خدمت ارتش آمریکا!/ عکس

  • موجودی غول پیکر با وزنی به میزان 21 فیل!/ عکس

227227

منبع: خبرآنلاین

به "کشف سه گونه نو از سرکه پاشان غول پیکر!، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف سه گونه نو از سرکه پاشان غول پیکر!، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید