قابلیت تمام خودران تسلا عرضه می گردد

به گزارش وبلاگ وردپرس به نقل از دیلی میل، الون ماسک مدیر ارشد اجرایی تسلا در یک توئیت گفت نسخه بتا قابلیت تمام خودران به طور محدود برای بعضی از مشتریان ارائه می گردد که رانندگان با دقت و خبره ای تلقی می شوند.

قابلیت تمام خودران تسلا عرضه می گردد

این به روز رسانی 20 اکتبر(هفته آینده) ارائه می گردد و دسترسی به ویژگی های مخصوصی برای رانندگی در بزرگراه و کنترل علائم راهنمایی و رانندگی و تابلوی ایست را برای راننده فراهم می نماید.

نرم افزار مذکور نسخه پیشرفته اتوپایلوت است و این بدان معنا است که رانندگان باید هنگام استفاده از این فناوری همچنان دست هایشان را روی فرمان خودرو حفظ نمایند. همچنین با ارائه قابلیت کاملا خودران، ویژگی های جدیدی مانند پارک اتوماتیک خودرو و تغییر لاین اتوماتیک خودرو در جاده، فعال می شوند.

همچنین رانندگان خودروهای تسلا می توانند با استفاده از قابلیت کنترل علائم راهنمایی رانندگی و تابلوی ایست، این علامت های راهنمایی و رانندگی را شناسایی و به طور اتوماتیک سرعت خودرو را قبل از توقف کامل، کاهش دهند.

در کنار این موارد در نسخه بتا قابلیتتمام خودران ویژگی ناوبریدر اتوپایلوت نیز فعال می گردد که خودرو را از جهت ورودی بزرگراه به خروجی آن راهنمایی می نماید.

هرچند نام این آپدیت تمام خودران است اما در حقیقت بعضی از ویژگی هایی را برای رانندگان فراهم می نماید که خودرو را نیمه خودران می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "قابلیت تمام خودران تسلا عرضه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قابلیت تمام خودران تسلا عرضه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید