اعلام فراخوان شرکت در کارگاه آموزشی آشنایی با شرکت های خلاق و نوآور

به گزارش وبلاگ وردپرس، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی از شروع فراخوان ثبت نام در کارگاه آموزشی شرکت های خلاق و نوآور در این دانشگاه اطلاع داد.

اعلام فراخوان شرکت در کارگاه آموزشی آشنایی با شرکت های خلاق و نوآور

علی صدر گفت: به منظور آشنایی با نحوه شکل گیری، ارزیابی، مسائل حقوقی و امتیازات قانونی شرکت های خلاق و نوآور و افزایش سطح آگاهی ذی نفعان، با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کارگاه آموزشی تحت عنوان آشنایی با شرکت های خلاق و فرآیندهای تأسیس و ارزیابی 30 شهریورماه سالجاری در دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می گردد.

وی اضافه کرد: تمامی دست اندرکاران حوزه پژوهش و فناوری اعم از همکاران واحدهای استانی، مراکز آموزش علمی کاربردی فعال، مراکز رشد و نوآوری استان ها، مدرسان و خصوصاً هسته های فناور و شرکت های دانشگاهی می توانند به وسیله نشانی uastartup.uast.ac.ir در این کارگاه آموزشی شرکت نمایند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام کرد: با برگزاری این دوره آموزشی ، زمینه آشنایی با مباحث تخصصی حوزه شرکت های نوآور و صنایع خلاق و نقش آفرینی بیشتر فعالان اکوسیستم فناوری و نوآوری دانشگاه در عرصه اقتصاد صنایع خلاق کشور و بسترسازی برای تحقق عملی شعار سال فراهم گردد.

وبلاگ وردپرس علمی پزشکی دانشگاه و کنکور

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اعلام فراخوان شرکت در کارگاه آموزشی آشنایی با شرکت های خلاق و نوآور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام فراخوان شرکت در کارگاه آموزشی آشنایی با شرکت های خلاق و نوآور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید