انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا به تعویق افتاد

به گزارش وبلاگ وردپرس، انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا نیز تحت تأثیر شیوع ویروس کرونا نهاده شد.

انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا به تعویق افتاد

به گزارش وبلاگ وردپرس، باشگاه بارسلونا با انتشار بیانیه ای اعلام نمود انتخابات ریاست این باشگاه که قرار بود 24 ژانویه (5 بهمن) برگزار گردد، به دلیل نگرانی از شیوع موج جدید همه گیری ویروس کرونا، به تعویق افتاده است. باشگاه بارسلونا هنوز تاریخ جدیدی را برای این انتخابات اعلام نکرده است.

بر اساس محدودیت هایی تردد که در کاتالونیا به خاطر شیوع ویروس کرونا وضع شده، باشگاه بارسلونا از دولت کاتالونیا خواسته اعضای این باشگاه در تاریخ جدید رأی گیری انتخابات، آرای خود را به وسیله پست ارسال نمایند. دولت کاتالونیا متعهد شده که این پیشنهاد را مورد آنالیز قرار دهد.

خوان لاپورتا، ویکتور فونت، تونی فرکسیا و امیلی روساند چهار نامزدی هستند که پیروز شدند با جمع آوری امضاهای لازم از اعضای باشگاه به مرحله پایانی انتخابات پیش رو راه پیدا نمایند. دیگر کاندیداها یعنی جوردی فاره، خاویر ویلاخوانا، آگوستی بندیتو، لوئیس فرناندس آلا و پره ریرا پیروز به جمع آوری حداقل 2257 امضا به منظور حضور در مرحله پایانی انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا نشدند.

اخیراً خوسپ ماریا بارتومئو پس از برگزاری جلسه ای اضطراری با حضور اعضای هیئت مدیره از سمت ریاست باشگاه بارسلونا استعفا کرد و کارلس توسکتس به عنوان رئیس موقت باشگاه بارسلونا معرفی گردید.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی وبلاگ وردپرس بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا به تعویق افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا به تعویق افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید