گزارش طباطبایی از فعالیت های ایران به رئیس فدراسیون جهانی کاراته

به گزارش وبلاگ وردپرس، جلسه رئیس فدراسیون جهانی کاراته با روسای فدراسیون های آسیایی از جمله ایران امروز برگزار گشت.

گزارش طباطبایی از فعالیت های ایران به رئیس فدراسیون جهانی کاراته

به گزارش وبلاگ وردپرس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، در ادامه جلسات آنلاین رئیس فدراسیون جهانی کاراته با رؤسای اتحادیه های قاره ای و فدراسیون های ملی در سال 2020، امروز(سه شنبه- 4 آذرماه) اسپینوز رئیس فدراسیون جهانی با روسای فدراسیون های کاراته آسیا و اقیانوسیه جلسه ایی را برگزار کرد.

در این جلسه که در مجموع روسای 37 فدراسیون از جمله ایران حضور داشتند، اسپینوز در بخش نخست صحبت هایش به 50 سالگی فدراسیون جهانی اشاره کرد و عنوان داشت: این اتفاق مهمی برای ما بود و بر همین اساس از لوگوی جدید فدراسیون جهانی رونمایی کردیم. خوشحالیم که این اتفاق مهم از چشم مسوولان نیز پنهان نماند و بسیاری از مقامات از جمله رئیس کمیته بین المللی المپیک پیغام تبریک ارسال کردند.

وی افزود: با توجه به شیوع کرونا در سرتاسر جهان، تصمیم ما برخورد خوش بینانه با این پاندمی است. امیدواریم سال 2021 را به خوبی آغاز و به پایان برسانیم. در این سال المپیک برگزار می شود و کاراته نیز برای نخستین بار در آن حضور پیدا می کند.

رئیس فدراسیون جهانی کاراته خاطرنشان کرد: به تمام فدراسیون ها پیغام می دهم که خوددشان را با پروتکلهای بهداشتی هماهنگ کنند تا بتوانیم در کنار کرونا فعالیت های ورزشی خود را داشته باشیم.

در این جلسه سید حسن طباطبایی، رئیس فدراسیون کاراته گزارشی از فعالیت های کاراته ایران در چند ماه گذشته را ارایه کرد. در این گزارش طباطبایی با اشاره به برگزاری لیگ کاتا، کاتای ساحلی و اردوی تیم ملی، از امادگی فدراسیون برای برگزاری لیگ کاراته خبر داد.

پس از گزارش طباطبایی، اسپیونز با تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در ایران، ابراز امیدواری کرد که تمام کشورها بتوانند در کنار کرونا به فعالیت های ورزشی خود ادامه دهند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی وبلاگ وردپرس بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گزارش طباطبایی از فعالیت های ایران به رئیس فدراسیون جهانی کاراته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش طباطبایی از فعالیت های ایران به رئیس فدراسیون جهانی کاراته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید